jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۲۳۷   ۰۴ خرداد ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۴

در آستانه برگزاری رقابت های مرحله نخست انتخابی تیم ملی بابک اسدی یکی از مربیان پرتلاش سالن توفیق جهانبخت که در اوجگیری غلامرضا محمدی قهرمان پرآوازه کشتی ایران و جهان و دارنده 4 مدال نقره و برنز جهان

نقش بسزایی داشته و همواره یکی از حامیان او به شمار می آید، درباره حضور محمدی در مسابقات مرحله نخست می گفت اگر چه انتظار می رفت که کمیته فنی با توجه به مسابقه درخشان غلامرضا محمدی وی را در فهرست نفرات شرکت کننده مرحله دوم قرار می داد ؛ اما غلامرضا محمدی همواره ثابت کرده کشتی گیری مقاوم و با انگیزه است و در شرایط سخت و دشوار بهتر نتیجه می گیرد وی اظهار امیدواری کرد که محمدی بتواند با حضور شایسته در2 مرحله انتخابی ، لیاقت خود را برای باز پس گرفتن پیراهن تیم ملی به اثبات برساند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر