jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۱۲۷۱۸   ۲۳ خرداد ۱۳۹۵  |  ۱۳:۲۹

سقوط یک دستگاه خودرو وانت پیکان به دره حاشیه جاده خجیر یک مجروح بر جای گذاشت.

سقوط وانت به دره +عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سازمان آتش نشانی تهران، این حادثه ساعت 6:30 دقیقه صبح امروز از سوی رانندگان خودروهای عبوری به سامانه 125 اطلاع داده شد که بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 26 به بزرگراه شهید بابایی (مسیر غرب به شرق)، ابتدای جاده خجیر روانه شدند.

رئیس ایستگاه 26 در این باره گفت: یک دستگاه خودرو وانت پیکان به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و پس از عبور از شانه خاکی کنار جاده، به دره 20 متری حاشیه جاده سقوط کرد.

حمیدرضا خلج آبادی با اشاره به اینکه راننده خودرو وانت در داخل خودرو محبوس شده بود، تصریح کرد: آتش نشانان به سرعت خود را به خودرو وانت رساندند و پس از قطع جریان برق خودرو، راننده مصدوم که مردی 50 ساله بود را با استفاده از ابزار مخصوص از داخل کابین خودرو آزاد کرده و برای انتقال به مرکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس دادند.

رئیس ایستگاه آتش نشانی خاطرنشان کرد: آتش نشانان سپس خودرو وانت را به سطح بزرگراه منتقل کرده و تحویل عوامل راهور دادند.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر