jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۱۱۰۱۱   ۱۷ خرداد ۱۳۹۵  |  ۱۴:۰۷

خبر در حد یک شایعه است اما همین شایعه می‌تواند حاشیه‌ای بزرگ را برای آبی‌ها رقم بزند.

زلزله در استقلال !

به گزارش جام جم ورزشی ، تغییر در مدیریت باشگاه و اعضای هیات مدیره تصمیمی است که بدون شک آن ساختار با ثبات در استقلال را به هم می‌ریزد. داستان از جایی شروع شد که عنوان شد فردی در داخل وزارت ورزش تصمیم گرفته تا دوستانش را به عضویت هیات مدیره باشگاه در بیاورد.

هیات مدیره‌ای که در راس آن مدیر چند کارخانه دولتی، یکی دو شخصیت سیاسی و... قرارداشته باشند و رئیس آنها هم قنبرزاده مدیرعامل سابق نفت تهران باشد اما یکی دو تماس تلفنی از بیرون از وزارتخانه باعث شد تا این پروژه برای مدتی به تعویق بیفتد.

به اعتقاد خیلی‌ها در حال حاضر و با توجه به شرایطی که برای استقلال به وجود آمده الان زمان مناسبی برای این تغییرات نیست. آن هم در شرایطی که آبی‌ها خریدهای خوبی (چه سرمربی و چه جذب بازیکنان) انجام داده‌اند و در قیاس با سال قبل تیم بهتری را بسته‌اند. در این شرایط البته خبر دیگری هم به گوش می‌رسد. این‌که شخصی از داخل وزارت خانه نسبت به خریدهای استقلال انتقاد کرده و گفته پرداخت مبلغ 900 میلیون تومان برای بازیکنی که 90 میلیون بیشتر نمی‌ارزد زیاد است! او همچنین گفته که به علیرضا منصوریان هم نباید رقمی بیشتر از 300 میلیون تومان پرداخت شود. اظهار نظری که واکنش استقلالی‌ها را به همراه داشته و آنها خطاب به شخص مورد نظر گفته‌اند که آیا برخورد وزارتخانه با پرسپولیسی‌ها هم همین طور است؟ استقلال این روزها در کوران نقل و انتقالات به سر می‌برد و باید دید که حاشیه‌های به وجود آمده برای باشگاهی که تازه داشت رنگ آرامش را به خودش می‌دید تا چه اندازه گران تمام می‌شود؟ آنها بیش از پیش نیاز به زمان دارند و هواداران استقلال با حمله به اینستاگرم باشگاه از وزارت ورزش و جوانان خواسته‌اند تا با آماده‌سازی شرایط مناسب تیمشان را از گزند این تغیرات به دور دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر