jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۸۳۸ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس سازمان سینمایی از اکران «رستاخیز» احمدرضا درویش با حمایت علما و‌ روحانیون در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، حجت‌الله ایوبی درباره جدیدترین وضعیت فیلم سینمایی «رستاخیز» گفت: خوشبختانه به نقاط خوبی در مورد روشن شدن تکلیف این فیلم رسیدیم و با این وصف رستاخیز بزودی اکران می‌شود.

وی افزود: براین اساس، حمایت علما و‌ روحانیون ‌و صبر و‌ پشتکار احمدرضا درویش به این نتیجه بسیار کمک کرد. ان‌شاءالله این فیلم بزودی اکران خواهد شد.

فیلم سینمایی رستاخیز، ساخته احمدرضا درویش است که به ماجرای حادثه عاشورا و قیام امام حسین (ع) می‌پردازد.

این فیلم چند سالی است که اکران آن در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است. علت این امر تاکید بر قراردادن هاله نورانی بر چهره حضرات معصومین در این فیلم سینمایی است.

با توجه به گفته‌های رئیس سازمان سینمایی، احتمال اعمال این تغییرات قوت گرفته و حمایت علما و صبر احمدرضا درویش، زمینه اکران این فیلم سینمایی را فراهم آورده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر