jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۵۴۷ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

انصاری‌فرد: گلم به پاناتینایکوس را دوست دارم

مصدومیتم چیز خاصی نیست

کریم انصاری‌فرد مهاجم پانیونیوس که در پلی‌آف لیگ یونان برای حضور در لیگ قهرمانان و یورو لیگ هم با گلزنی کارش را شروع کرد، می‌گوید: «در بازی با پاناتینایکوس متاسفانه بدشانس بودم. در نیمه اول از میانه‌های زمین حریف حرکت تندی انجام دادم و از زاویه بسته شوتی زدم که با اختلاف خیلی کم به بیرون رفت. در نیمه دوم هم یک موقعیت تک به تک داشتم که دروازه‌بان حریف با خوش‌شانسی آن را گرفت.» انصاری‌فرد درباره گلزنی‌اش می‌گوید: «گلی را که به پاناتینایکوس زدم، دوست دارم. دروازه‌بان آنها فکر نمی‌کرد من به توپ برسم اما با استارتی که زدم توانستم توپ را از جلوی دستانش بزنم. خودم این گل را خیلی دوست دارم.»

انصاری‌فرد درباره مصدومیتش و تعویض در این مسابقه هم می‌گوید: «در تمرین پانیونیوس کمرم آسیب دید. قبل از مسابقه بهتر بودم اما در زمین باز هم احساس درد کردم که به همین دلیل تعویض شدم وگرنه کادر فنی نظرش این بود که تا آخر بازی در زمین باشم.»

او درباره شرایط فعلی‌اش توضیح می‌دهد: «خدا را شکر خیلی بهتر هستم. از کمرم عکس گرفتم و مشخص شد چیز خاصی نیست. الان کاملا خوب هستم و مشکلی برای بازی کردن ندارم.» بهترین بازیکن پانیونیوس در فصل جاری لیگ یونان، در پایان درباره بازی با پائوک می‌گوید: «فردا در دومین بازی پلی‌آف با پائوک بازی می‌کنیم. این تیم را در آخرین بازی شکست دادیم و امیدواریم این بار هم برنده باشیم. بازی سختی است و من هم برای حضور در این بازی مشکلی ندارم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر