jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۳۷۱ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

روستوف در شبی که روند گلزنی‌های سردار ادامه داشت مقابل دینامومسکو به برتری رسید. در این بازی مهاجم تیم ملی کشورمان در دقایق 40 و 50 برای روستوف گلزنی کرد تا نقش بسزایی در پیروزی 3 بر یک تیمش ایفا کند. آزمون با دو گلی که به ثمر رساند به رکورد پنج گل زده در چهار بازی متوالی دست یافت. در این بازی سعید عزت‌اللهی هم از دقیقه 82 به زمین آمد تا برای اولین‌بار فرصت بازی کردن پیدا کند.

بعد از درخشش سردار، روزنامه ورزشی اسپورت اکسپرس نوشت: مهاجم ایرانی روستوف توانست شمار گل‌های زده خود را در فصل جاری به هشت افزایش دهد. به این ترتیب وی دهمین بازیکن در تاریخ لیگ برتر روسیه شد که در سن 21 سالگی توانسته هشت گل یا بیشتر در راه قهرمانی به ثمر برساند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر