jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۰۳۶۴۴   ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۰:۰۷

پسر 17 ساله افغان که پس از قتل هموطنش قصد داشت جسدش را در پشت‌بام ساختمان پنهان کند، با هوشیاری زن همسایه ناکام ماند.

«خانم مارپل» راز جنایت را فاش کرد

به گزارش جام‌جم ، ساعت 18 عصر دوشنبه جنایتی هولناک به پلیس اعلام شد و تیم جنایی خود را به محل قتل در یک ساختمان نیمه‌کاره در خیابان انقلاب نرسیده به خیابان شریعتی تهران رساند. بررسی‌ها نشان داد، زنی که مقابل این ساختمان زندگی می‌کند، چند مرد را دیده که قصد داشتند جنازه‌ای را از پشت‌بام آویزان کنند. ماموران با ورود به ساختمان با پیکر غرق در خون مرد افغان به نام کریم 25 ساله رو به رو شدند. پنج کارگر افغان نیز که در اتاقک نگهبانی بودند، بازداشت شدند.

تحقیقات مقدماتی نشان داد، پنج کارگر افغان با مقتول فامیل و هم‌روستایی بودند. افراد بازداشت شده منکر این جنایت بودند تا این‌که ساعاتی بعد یکی از آنها به نام نور آقا 17 ساله راز این جنایت را فاش کرد و گفت: مقتول پیش از این با ما کار می‌کرد. عصر روز حادثه نزد ما آمد. برادرم و دیگر کارگران در اتاقک نگهبانی خوابیده بودند. کریم سراغم آمد و با تهدید قصد داشت مرا به پشت بام منتقل و مورد آزار و اذیت قراردهد که با هم درگیر شدیم .

وی اضافه کرد: برای فرار از دام شیطانی او، دسته‌کلنگی برداشته و ضربه‌ای به سرش زدم که فوت کرد. می‌خواستم جسد را پنهان کنم که زن همسایه متوجه ماجرا شده و راز جنایتم فاش شد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر