jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۰۳۶۴۴ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۰:۰۷

پسر 17 ساله افغان که پس از قتل هموطنش قصد داشت جسدش را در پشت‌بام ساختمان پنهان کند، با هوشیاری زن همسایه ناکام ماند.

«خانم مارپل» راز جنایت را فاش کرد

به گزارش جام‌جم ، ساعت 18 عصر دوشنبه جنایتی هولناک به پلیس اعلام شد و تیم جنایی خود را به محل قتل در یک ساختمان نیمه‌کاره در خیابان انقلاب نرسیده به خیابان شریعتی تهران رساند. بررسی‌ها نشان داد، زنی که مقابل این ساختمان زندگی می‌کند، چند مرد را دیده که قصد داشتند جنازه‌ای را از پشت‌بام آویزان کنند. ماموران با ورود به ساختمان با پیکر غرق در خون مرد افغان به نام کریم 25 ساله رو به رو شدند. پنج کارگر افغان نیز که در اتاقک نگهبانی بودند، بازداشت شدند.

تحقیقات مقدماتی نشان داد، پنج کارگر افغان با مقتول فامیل و هم‌روستایی بودند. افراد بازداشت شده منکر این جنایت بودند تا این‌که ساعاتی بعد یکی از آنها به نام نور آقا 17 ساله راز این جنایت را فاش کرد و گفت: مقتول پیش از این با ما کار می‌کرد. عصر روز حادثه نزد ما آمد. برادرم و دیگر کارگران در اتاقک نگهبانی خوابیده بودند. کریم سراغم آمد و با تهدید قصد داشت مرا به پشت بام منتقل و مورد آزار و اذیت قراردهد که با هم درگیر شدیم .

وی اضافه کرد: برای فرار از دام شیطانی او، دسته‌کلنگی برداشته و ضربه‌ای به سرش زدم که فوت کرد. می‌خواستم جسد را پنهان کنم که زن همسایه متوجه ماجرا شده و راز جنایتم فاش شد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر