jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۵۶۱ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

تیم فوتبال ماشین‌سازی با برتری قاطع 3 بر صفر مقابل مس رفسنجان، بعد از تیم پیکان به عنوان دومین تیم صعودکننده به لیگ برتر راه یافت.

در دیگر بازی حساس دیروز فجرسپاسی با گل دقیقه 92 مسعود ریگی از سد آلومینیوم اراک گذشت تا با توجه به تساوی صنعت نفت آبادان و داماش گیلان در رشت، با 60 امتیاز به رده سوم جدول صعود کند و بالاتر از تیم 59 امتیازی صنعت نفت بایستد. دوشنبه 27 اردیبهشت و در روز پایانی رقابت‌های لیگ دسته اول، صنعت نفت در آبادان میزبان تیم فجرسپاسی است تا از میان این دو یک تیم به لیگ برتر صعود کند. فجر با یک تساوی هم لیگ برتری خواهد شد اما صنعت نفت برای صعود به لیگ برتر حتما باید برنده این بازی حساس باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر