jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۹۰۲۹۰۷ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۱۲

کوین فیگ در یک گفت و گوی تازه اعلام کرد :شرکت فیلم سازی مارول در تدارک تولید فیلم اکشن کمیک استریپی و ابرقهرمانانه «بلک ویدو/ بیوه سیاه» است.

«بلک ویدو» جلوی دوربین می آید

به گزارش جام جم آنلاین ، نسخه سینمایی این داستان مصور شرکت مارول را کوین فیگ کارگردانی خواهد کرد. چند سال است که بحث تولید این فیلم، مطرح شده است.

کاراکتر ناتاشا رومانف زنی معمولی است که در زمان وقوع خطر، تبدیل به ابرقهرمانی شکست ناپذیر به نام بلک ویدو یا بیوه سیاه می شود.

با آن که هنوز زمان دقیق شروع کار فیلم برداری «بلک ویدو» مشخص نیست، ولی تابستان سال 2019 به عنوان زمان نمایش عمومی آن تعیین شده است.

این در حالی است که کاراکتر بلک ویدو در چند فیلم کمیک استریپی شرکت مارول هم چون «کاپیتان آمریکا» و «انتقام گیران/ آونجرز» حضور داشته است.

در تمام این فیلم ها، اسکارلت جوهانسن در نقش این کاراکتر ظاهر شده است. در نسخه مستقل سینمایی «بلک ویدو» هم، او این نقش را ایفا خواهد کرد.

فیگ در گفت و گو با هالیوود ریپورتر می گوید:« مدتی است که بحث تولید نسخه سینمایی «بلک ویدو» در شرکت فیلم سازش مارول مطرح است. این شرکت به صورت جدی قصد دارد خیلی زود، این فیلم را تولید کند.»

نسخه سینمایی «بلک ویدو» را شرکت فیلم سازی مارول با همکاری کمپانی والت دیزنی تهیه می کند. هزینه تولید فیلم، حدود 150 میلیون دلار برآورد شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر