jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۰۱۰۵۹   ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۵:۰۰

دومین قربانی حادثه بیمارستان عرفان درگذشت

جدال ۷ روزه زن جوان با مرگ

۱

زن جوانی که در اقدامی جنون آمیز قربانی تیر اندازی مرگبار همسر جوان خود قرار گرفته بود پیش از ظهر امروز بعد از یک هفته جدال با مرگ روی تخت بیمارستان جان سپرد.

جدال ۷ روزه زن جوان با مرگ

به گزارش جام جم آنلاین ، ۷ اردیبهشت ماه ماموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب در تماس با بازپرس ویژه قتل از تیراندازی خونین در پارکینگ بیمارستان عرفان خبر دادند.

ساعت ۱۹ با تعطیلی شیفت کاری بیمارستان، مرد جوان به همراه همسرش به پارکینگ بیمارستان رفته و سوار خودروی سمند نقره می شوند. اما قبل از حرکت خودروی سواری مرد جوان با استفاده از یک فقره اسلحه کمری اقدام به شلیک دو گلوله به سمت همسرش کرده و بعد از مجروح کردن زن جوان با استفاده از همان اسلحه به سمت سر خودش شلیک کرده بود.

نگهبان پارکینگ با توجه به سر و صدای تیراندازی به محل حادثه مراجعه می کند و با مشاهده پیکر غرق در خون زن و مرد جوان ضمن تماس با پلیس هر دو مجروح را به بیمارستان منتقل می کنند.

بنابراین گزارش چند ساعت بعد از وقوع حادثه مرد ۳۵ ساله به دلیل شدت جراحات وارده روی تخت بیمارستان جان سپرد و پرونده قتل مشکوک مرد جوان با دستور بازپرس به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد .

در حالیکه تحقیقات برای واکاوی علت وقوع این حادثه ادامه داشت پیش از ظهر امروز ندا ۳۲ ساله نیز بعداز ۷ روز جدال با مرگ تسلیم شد و جان خود را از دست داد .

بررسی های پلیسی نشان می دهد که زن و مرد جوان از مدت ها قبل به دلیل اختلاف های متعدد با هم قهر بودند و قصد جدا شدن از یکدیگر را داشتند که مرد جوان که دارای نسبت فامیلی با همسرش نیز بود اقدام به تیر اندازی به همسرش و سپس قتل خود کرد.

تحقیقات پلیسی درباره علت وقوع این حادثه و انگیزه متهم از سوی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ادامه دارد.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
س- مالكی
-
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۳
انگیزه متهم !!!! بابا متهم مرده ... قاتل و مقتول جفت مرحوم شدند ... بی زحمت وقتتون رو صرف واكاوی و پیدا كردن قاتل های فراری كنید ... نه قاتل مرده ! پرونده این دو تا بنده خدا بسته شد و جای دیگه در پیشگاه خدا گشوده خواهد شد ....
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر