jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۷۰۴۹ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پلیس در جست‌وجوی راننده‌ای است که پس از تصادف با مرد رهگذر و کشتن وی، از صحنه حادثه گریخته است .

ساعت 11 و 57 دقیقه دوشنبه ماجرای مرگ مشکوک مرد جوانی که در جاده خاوران پیدا شده بود، از سوی ماموران کلانتری 157 مسعودیه به محسن مدیرروستا بازپرس کشیک قتل گزارش شد. با دستور قضایی، کارآگاهان جنایی و تیم بررسی صحنه جرم به محل اعزام شدند. بررسی‌های پلیسی نشان می‌داد جسد متعلق به مرد40 ساله‌ای است که مدارک شناسایی همراه ندارد. این در حالی بود که در ادامه تحقیقات ماموران متوجه شدند این مرد در تصادف با یک خودروی عبوری فوت کرده و راننده خاطی متواری شده است. همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات برای مشخص شدن هویت مرد فوت شده و دستگیری راننده فراری آغاز شد. / جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر