jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۹۳۸۴۳ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۰:۳۵

وین رونی که از همان دوران نوجوانی علاقه زیادی به خریدن خانه های لوکس و باشکوه داشت اینبار برای خرید یک کاخ 10 میلیون پوندی اقدام کرده است.

کاخ 10 میلیون پوندی وین رونی +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، وین رونی کاپیتان 30 ساله تیم ملی فوتبال انگلیس و باشگاه منچستریونایتد قصد دارد کاخ باشکوهی را در حومه لندن خریداری کند. او که هفته ای 260 هزار پوند درآمد دارد و پردرآمدترین بازیکن تاریخ فوتبال انگلیس محسوب می شود با خرید این کاخ توجهات زیادی را به خود جلب کرده است.

این کاخ محوطه وسیعی دارد و از تمامی امکانات یک کاخ لوکس برخوردار است.

رونی و همسرش که سه فرزند پسر دارند مشخص نیست با خرید این کاخ چه برنامه ای داشته اند. رونی هم اکنون در منچستریونایتد بازی می کند و خرید این عمارت باشکوه از سوی او در لندن می تواند بدان معنا باشد که وی می خواهد در لندن به فوتبال خود ادامه بدهد و جدایی وی از منچستریونایتد قریب الوقوع است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر