jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۹۳۸۴۳   ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۰:۳۵

وین رونی که از همان دوران نوجوانی علاقه زیادی به خریدن خانه های لوکس و باشکوه داشت اینبار برای خرید یک کاخ 10 میلیون پوندی اقدام کرده است.

کاخ 10 میلیون پوندی وین رونی +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، وین رونی کاپیتان 30 ساله تیم ملی فوتبال انگلیس و باشگاه منچستریونایتد قصد دارد کاخ باشکوهی را در حومه لندن خریداری کند. او که هفته ای 260 هزار پوند درآمد دارد و پردرآمدترین بازیکن تاریخ فوتبال انگلیس محسوب می شود با خرید این کاخ توجهات زیادی را به خود جلب کرده است.

این کاخ محوطه وسیعی دارد و از تمامی امکانات یک کاخ لوکس برخوردار است.

رونی و همسرش که سه فرزند پسر دارند مشخص نیست با خرید این کاخ چه برنامه ای داشته اند. رونی هم اکنون در منچستریونایتد بازی می کند و خرید این عمارت باشکوه از سوی او در لندن می تواند بدان معنا باشد که وی می خواهد در لندن به فوتبال خود ادامه بدهد و جدایی وی از منچستریونایتد قریب الوقوع است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر