jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۶۴۰ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس‌جمهور روسیه در یک مجمع در شهر سنت‌پترزبورگ گفت: هر قدر هم کسی تلاش کند نقش ما و اهمیت اقدامات در مبارزه با تروریسم در سوریه را کوچک نشان دهد، قادر به این کار نخواهد بود و غیرممکن است کسی بر اتفاقاتی که در این کشور افتاده سرپوش بگذارد. ولادیمیر پوتین افزود: با این حال همچنان تمایل برای نادیده گرفتن موفقیت‌های روسیه وجود دارد.

رئیس‌جمهور روسیه خاطر نشان کرد: زود است بگوییم در سوریه یک تغییر بنیادین اتفاق افتاده اما این کاملا آشکار است که ما ماموریت خود در قبال سوریه را انجام داده‌ایم. ماموریت ما در سوریه در درجه اول این بود که نهادهای دولتی مشروع و کشور سوریه را تقویت کنیم. رئیس‌جمهور روسیه همچنین عنوان کرد،‌ غرب در تلاش‌هایش برای منزوی کردن روسیه پس از الحاق مجدد کریمه به خاک این کشور شکست خورده و زمانی که عملیات نظامی روسیه در سوریه اجرا شد به این نتیجه رسید که چنین کاری غیرممکن است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر