jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۹۰۵۷۴   ۰۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۲۰:۰۰

جدال تمام نشدنی دو فوق ستاره مستطیل سبز

رونالدو تنها یک گل از مسی بالاتر است

آمار و ارقام جدیدی از رقابت تمام نشدنی مسی و رونالدو ارائه شده که نشان می‌دهد ستاره کهکشانی ها تنها یک گل بالاتر از ستاره کاتالان ها قرار دارد!

رونالدو تنها یک گل از مسی بالاتر است

به گزارش جام جم ورزشی ، جدال لیونل مسی و کریستیانو رونالدو، دو فوق ستاره فوتبال جهان در مستطیل سبز به مانند داستانی طولانی کماکان ادامه دارد.

این دو در این فصل هم رقابت تنگاتنگی در تاثیرگذاری گل های زده تیم‌شان دارند. این بار مسی باوجود دو ماه مصدومیت و دوری از میادین آمار خیره کننده‌ای را به جای گذاشته و هم‌پای رونالدو آمده است.

در دیدار امشب رقابت های لالیگا اسپانیا، بارسلونا مقابل ویارئال و رئال مادرید مقابل سویا صف آرایی می کنند. مسی به دنبال زدن گل 23 خود است. در مقابل رونالدو برای زدن گل 28 خود سعی و تلاش می کند.

سایت «بوت فوتبول» فرانسه به جدال نزدیک این دو چهره فوتبال پرداخته و آمار جدیدی از رقابت این دو اعجوبه را اینچنین منتشر کرده است : در 37 دیداری که این دو برای تیم‌شان در این فصل در رقابت های مختلف بازی کردند، رونالدو موفق شده در 53 گل زده تیمش مشارکت داشته باشد زیرا 40 گل به ثمر رسانده و 13 پاس گل داده است اما مسی در 52 گل زده تیمش مشارکت کرده زیرا 37 گل به ثمر رسانده و 15 پاس گل داده است و تنها یک گل با رونالدو فاصله دارد.

این آمار در حالی است که رونالدو اکنون با 27 گل در صدر گلزنان لالیگا قرار دارد و با مسی 5 گل اختلاف دارد.

در لیگ قهرمانان هم رونالدو با 13 گل آقای گل کنونی این رقابت ها است اما مسی در لیگ قهرمانان تنها 6 گل زده است. با تمام این تفاصیل مسی در تاثیرگذاری برای تیمش در گل زدن تنها یک گل با رونالدو فاصله دارد.

از طرف دیگر مسی در ابتدا فصل به خاطر مصدومیت دو ماه کامل نتوانست تیمش را همراهی کند با این وجود بارسا اکنون با فاصله زیاد در صدر لالیگا قرار دارد.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها