jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۸۸۰۷۷۱   ۲۱ بهمن ۱۳۹۴  |  ۱۱:۰۳

عضو تیم ملی جودوی کشورمان درباره درگیری‌اش با ماموران شهرداری در کارواش ناگفته‌هایی را بیان کرد.

جودوکاری که حریف ماموران شهرداری نشد

به گزارش جام جم ورزشی ، در چند روز گذشته خبر بسیار عجیبی در فضای مجازی منتشر شد، خبری مبنی بر اینکه ماموران شهرداری تهران با حمله شبانه به یک کارواش متعلق به مسجد قدس در محله سعادت آباد، کارگران این کارواش را مجروح کرده‌اند.

پس از منتشر شدن این خبر رسانه‌های رسمی بلافاصله این خبر را تایید کردند و پس از رسانه‌ای شدن فیلم و تصاویر این اتفاق مشخص شد که امیر ملکی پور سنگین وزن تیم ملی جودو کارمند این کارواش است.

امیر ملکی‌پور در مورد اتفاق عجیبی که در کارواش سعادت آباد رخ داده است، گفت: با توجه به اینکه عضو تیم ملی جودو هستم، ناچارم برای گذران امورات زندگی‌ام در محله سعادت آباد در یک کارواش مشغول باشم. متاسفانه ساعت 2 بامداد 17 بهمن یکباره تعدادی از مأموران شهرداری به کارواش حمله کردند و تمام نفرات حاضر در کارواش را تا جایی که می‌توانستند کتک زدند. آنها هر چه در کارواش بود را نابود کردند.

وی افزود: آنها بدون هیچ حکمی وارد کارواش شدند و علاوه بر تخریب کل مجموعه همه کارگران این مجموعه را مورد ضرب و شتم با شمشیر، چماق و سنگ قرار دادند. آنها با 12 خودرو "هایلوکس"، 3 دستگاه اتوبوس و 2 دستگاه خودروی نیسان به کارواش آمدند و همه اموال اینجا را تخریب کردند و لوازم شخصی مثل لپ‌تاپ، پول، گوشی موبایل و هر چه که با ارزش بود را بردند. خسارت زیادی هم به ماشین‌های حاضر در کارواش زدند و لوازم ماشین‌ها را نیز به سرقت بردند.

عضو تیم ملی جودو در ادامه افزود: اصلا این طور تصور می‌کنیم‌ که آقایان حکم پلمپ مجموعه را داشتند، سوال این است که چرا نصف شب آمده‌اند و چرا کارواش و کارگران این مجموعه را با خاک یکسان کردند؟ آنها اگر حکم داشته باشند باید با دستور قضایی در طول روز مراجعه کنند و کارواش را پلمپ کنند نه اینکه با بیش از 500 نفر نیمه شب از در و دیوار کارواش حمله کنند و همه را به قصد مرگ کتک بزنند. اینجا مگر «لیانشانپو» است که این طور با مردم رفتار می‌کنند؟ خوشبختانه فیلم لحظه به لحظه این اتفاق موجود است و امیدوارم مسئولان قضایی به این هنجارشکنی در جامعه واکنش نشان دهند.

ملکی‌پور در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد: متأسفانه این موضوع بازتاب بسیار بدی در خارج از ایران داشت و حتی از شبکه‌های BBC، من و تو با من تماس گرفتند و اعلام کردند که آنها می‌توانند در کمتر از 15 روز اقامت کانادا را برای من آماده کنند و تنها از من خواستند که به آنجا بروم، اما من هیچ پاسخی به آنها ندادم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مصدومیت شما شدید است یا خیر، گفت: متأسفانه آنها با چوب و شمشیر تا می‌توانستند همه ما را کتک زدند. هر دو دستم شکسته و به دلیل اصابت ضربات شمشیر به فرق سرم و به هر دو دستم مصدومیتم بسیار شدید است. عصب و تاندو‌ن‌های هر دو دستم پاره شده و شرایط خوبی ندارم. متأسفانه همه جای بدنم به شدت زخمی شده و همه جای بدنم را پزشکان بخیه زده‌اند و دیگر جای سالمی برایم نمانده است.

عضو تیم ملی جودو در ادامه عنوان کرد: یک لحظه 50 نفر به سمت من حمله کردند و هر کسی با هر وسیله‌ای که داشت کتکم زد. نمی‌دانم چطور شد که زنده مانده‌ام.

عضو تیم ملی جودو در ادامه، خاطرنشان کرد: خونریزی بدنم به قدری شدید بود که هر کسی من را دیده بود تصور می کرد که جان خود را از دست داده‌ام. از این ناراحتم پس از اینکه آنها کتکم زدند دیگر جانی برای تکان خوردن نداشتم و لحظه آخر یک نفر بالای سر من حضور پیدا کرد و با پوتین تیر خلاص را به صورتم زد. تنها بینی‌ایم سالم مانده بود که آن هم با لگدی که او به صورتم زد شکست. اصلا گویا آمده بودند که همه ما را بکشند. تعدادی از آنها صورت های خود را پوشانده بودند و یک لحظه چون تعدادشان بیش از اندازه بود تصور کردم که داعش به ما حمله کرده است.

وی در پایان صحبت‌های خود عنوان کرد: از شاطرزاده مربی تیم ملی و دیگر دوستانم که طی این چند روز به ملاقات من آمده‌اند تشکر می‌کنم. از مسئولان فدراسیون که خارج از ایران هستند و با من تماس تلفنی داشتند تشکر می کنم. به هر حال با شرایطی که رخ داده ما در حال پیگیری کارهای قضایی هستیم و طرف حساب ما شهرداری است. امیدوارم که مسئولین کاری کنند که آنها جوابگوی این رفتارهایشان که غیرقابل قبول است باشند.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها