jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۷۸۳۸۶   ۱۳ بهمن ۱۳۹۴  |  ۱۱:۵۶

رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران از عدم حل مشکل نشت آب، به برج آزادی خبر داد.

برج آزادی همچنان چکه می کند!

به گزارش جام جم آنلاین ، احمد حکیمی‌پور با انتقاد از عدم بازسازی درست برج آزادی، گفت: جلسات زیادی درخصوص تعمیرات اساسی این برج برگزار کردیم و قرار شد که بازسازی اساسی این برج تا دی‌ماه به اتمام برسد، اما مجددا شاهد هستیم که احتمال ترک‌ برداشتن کارهای انجام شده وجود دارد و مشکل نشت آب حل نشده است.

وی با بیان اینکه مجددا دهه فجر آمد و کار بازسازی برج تمام نشده، گفت: از بس دوباره کاری انجام شده، مردم به موضوع حساس شده‌اند.

رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران، با اشاره به فصل بررسی بودجه گفت: قرار است طی دو ماه بررسی بودجه در دستور کار شورا قرار گیرد و براساس قانون حداقل سه روز در هفته و با حضور شهردار می‌توان جلسات فوق‌العاده برگزار کرد و براین اساس پیشنهاد می‌شود شهردار تهران حتما در جلسات حضور داشته باشد.

منبع: ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر