jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۷۶۸۴۹   ۰۸ بهمن ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره آخرین وضع ردصلاحیت‌شدگان و بررسی‌های شورای نگهبان گفت: برای حفظ حقوق نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس تلاش می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، ابوترابی‌فرد در همایش پلیس، روان‌شناسی و مشاوره ، افزود: شورای نگهبان اشتیاق دارد هرگونه اطلاعات موجود درباره احراز صلاحیت‌ها را بررسی کند و همه تلاش خودمان را در مجلس به کار می‌بریم تا حق هیچ نامزد انتخاباتی پایمال نشده و حفظ شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر