jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۷۶۰۵۰   ۰۵ بهمن ۱۳۹۴  |  ۱۵:۴۹

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از برخورد زنجیره‌ای یک کامیونت با 14 خودرو و مصدومیت 4 نفر خبر داد.

برخورد زنجیره‌ای کامیونت با 14 خودرو

به گزارش جام جم آنلاین ، جلال ملکی گفت‌: ساعت 12:07 امروز حادثه برخورد با چند دستگاه خودرو در خیابان سیمان بولیوار- خیابان معین به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران یک ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان مشاهده شد یک دستگاه کامیونت محصولات شوینده به دلیل نامشخصی با چند دستگاه خودرو برخورد کرده و در نهایت در انتهای مسیر واژگون شده است و بار این خودرو بر روی زمین ریخته بود.

ملکی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله پس از ایمن‌سازی‌های لازم 4نفر از رانندگان را که یک زن و 3مرد بودند و دچار آسیب نیز شدند به مراکز درمانی منتقل کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران خاطر نشان کرد: این کامیونت با 14 خودرو به صورت مستقیم و غیر مستقیم برخورد کرده بود.

به گفته ملکی، عملیات این حادثه همچنان در حال انجام است و جرثقیل در محل حادثه حضور پیدا کرده و خودروها را به محل مناسبی منتقل می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها