jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۷۴۹۳۵   ۰۱ بهمن ۱۳۹۴  |  ۱۴:۱۵

سرمربی تیم فوتبال امید ایران:

ژاپن ۲۳ بازیکن شبیه به هم دارد!

سرمربی تیم فوتبال امید ایران با اشاره به دیدار حساس تیمش برابر ژاپن در مسیر صعود به المپیک گفت: این دیدار برای هر دو تیم مرگ و زندگی خواهد بود و در پایان یک تیم باید به خانه اش برگردد.

ژاپن ۲۳ بازیکن شبیه به هم دارد!

به گزارش جام جم ورزشی ، محمد خاکپور قبل از دیدار روز جمعه تیمش برابر ژاپن که به میزبان دوحه قطر برگزار می شود گفت: هر دو تیم برای پیروزی در این دیدار به میدان خواهند رفت. شناخت خوبی از ژاپن داریم و می دانیم که این تیم ۲۳ بازیکن خوب و همطراز دارد و به معنای واقعی یک تیم هستند.

وی افزود: اعضای تیم فوتبال امید ژاپن هم مثل مردم کشورشان سخت کوش هستند و برای رسیدن به هدفشان سخت تلاش می کنند. آنها برای این بازی برنامه دارند. تیم ما هم بازیکنان خق زیادی دارند که هر دقیقه از بازی می توانند نتیجه را تغییر بدهند.

سرمربی تیم فوتبال امید ایران خاطرنشان کرد: دیدار فردا برای هر دو تیم از استرس بالایی برخوردار خواهد بود چرا که بازیکنان هر دو تیم جوان هستند و به محض اینکه نام مسابقه حذفی مطرح می شود استرس این بازیکنان هم بالاتر می رود و این کار را سخت می کند.

وی افزود: قطعا تیمی که بتواند در طول نود دقیقه تمرکزش را حفظ کند می تواند به پیروزی برسد. تیمی که در این بازی مرتکب اشتباه شود قطعا موقعیت خود را به خطر خواهد انداخت.

خاکپور در مورد شناخت بیشتر تیمش از تیم ژاپن گفت: ما تیم آنها را آنالیز کرده ایم. همانطور که گفتم آنها بازیکن ستاره و شاخص ندارد و ۲۳ بازیکن شبیه هم دارند. قطعا بازیکنان ما از تمام توان خودشان استفاده خواهند کرد برای شکست دادن ژاپن.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر