jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۶۶۷۵۸   ۰۲ دی ۱۳۹۴  |  ۱۳:۴۴

سرمربی تیم ملی والیبال ایران بامداد امروز تهران را به مقصد لهستان ترک کرد تا 20 فروردین سال آینده برای تشکیل اردوهای تیم ملی به ایران باز گردد.

لوزانو 20 فردورین به ایران برمی‌گردد

به گزارش جام جم آنلاین ، رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال ساعت 4 و 30 دقیقه بامداد امروز تهران را به مقصد لهستان ترک کرد. سرمربی تیم ملی والیبال در مدت دو روز اقامت خود در تهران علاوه بر امضای قرارداد همکاریش با فدراسیون والیبال، برنامه های آماده سازی تیم ملی والیبال ایران را نهایی کرد.

لوزانو همچنین عصر روز گذشته در نشست خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران 20 فروردین ماه به ایران باز می‌گردد تا شخصا تمرینات بازیکنان را در اردوی آماده سازی بر عهده گیرد.

اردوی تیم ملی والیبال از نیمه دوم اسفندماه با دعوت بازیکنانی از تیم هایی که به مرحله نهایی لیگ برتر صعود نمی کنند، زیر نظر سیچلو آغاز می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها