jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۵۶۶۴۷   ۲۵ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۱:۳۳

زن در دادگاه خانواده:

از آشپزی برای شوهرم خسته شدم

زن جوان که از آشپزی برای شوهرش خسته شده بود با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد.

از آشپزی برای شوهرم خسته شدم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم به جای همسر باید یک آشپز برای خودش استخدام می کرد. او از صبح تا شب دستور غذا می دهد و من باید مرتب در آشپزخانه برایش غذاهای مختلف درست کنم.

وی افزود: از روزی که با او ازدواج کرده ام یک بار هم نشده شوهرم غذای حاضری بخورد و یا به یک رستوران برویم. همیشه صبح و ظهر و شب من برایش غذا درست کرده ام. بارها شده که من کار داشته ام و یا بیمار بودم ولی شوهرم اصلا حال بد مرا درک نکرده و باز هم درخواست غذای خوشمزه کرده است.

زن جوان ادامه داد: جالب اینجاست که وقتی برای ناهار غذا می پزم شوهرم دیگر آن را برای شام نمی خورد و باید باز هم غذای تازه بپزم. هرچه هم به او می گویم خسته شدم فایده ای ندارد و به خاطر غذا جنگ و دعوا به راه می اندازد. برای همین دیگر از آشپزی برای شوهرم خسته شدم و می خواهم برای همیشه به این زندگی پایان دهم.

بعد از صحبت های این زن شوهرش هم به دادگاه احضار شد تا قاضی صحبت های او را هم بشنود و بعد تصمیم بگیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها