jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۵۱۳۴۰   ۰۹ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۳:۱۱

درخواست پلیس از شهروندان

سارق طلافروشی را شناسایی کنید + عکس

پلیس از کلیه شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شده و اطلاعاتی در خصوص هویت، مخفیگاه یا محل‌های تردد متهم دارند، درخواست کرد هرگونه اطلاعات خود را در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهنـد.

سارق طلافروشی را شناسایی کنید + عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پلیس آگاهی تهران بزرگ، 3 شهریور امسال صاحب یک طلافروشی در خیابان ستارخان به کلانتری 118 ستارخان مراجعه و عنوان داشت که مقداری از طلا و جواهرات مغازه اش توسط مردی میانسال سرقت شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «سرقت به شیوه کش روی» و به دستور بازپرس شعبه 14 دادسرای ناحیه 2 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مالباخته پس از حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ به کارآگاهان گفت: داخل مغازه فروشی مشغول به کار بودم؛ ساعت 16:40 مردی میانسال- حدودا 50 ساله- وارد مغازه شد و از من درخواست کرد تا قطعه ای طلا را از ویترین مغازه آورده و به او نشان دهم؛ این شخص پس از مدتی صحبت بر سر قیمت خرید طلا، نهایتا بدون آنکه خریدی انجام دهد از مغازه خارج شد.

در پایان روز و در زمان جمع کردن طلاهای داخل مغازه، متوجه نبود چند تکه از طلاهای مغازه شدم ! بلافاصله به بررسی تصاویر دوربین های مداربسته داخل مغازه پرداخته و متوجه شدم که همان مرد میانسال دقیقاً، از پشت سر من و با یک آنتن اقدام به سرقت چند رشته از طلاها کرده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد: در ادامه رسیدگی به پرونده و با توجه به تصاویر بدست آمده از لحظه سرقت و شخص سارق مغازه طلافروشی، هماهنگی های لازم با مقام محترم قضایی انجام شد و دستور قضایی در خصوص انتشار بدون پوشش تصویر متهم پرونده اخذ گردیده است لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر متهم شده و اطلاعاتی در خصوص هویت، مخفیگاه یا محل های تردد متهم دارند، درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 21869044 در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهنـد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر