jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۲۹۴۶   ۱۴ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۱

حمله کاربران به پزشک پرسپولیس

وقتی هادی قلبش را گرفت +عکس

جام جم ورزشی: شب گذشته در برنامه نود تصاویری از هادی نوروزی در تمرینات پخش شد که قلب خود را گرفته است.

وقتی هادی قلبش را گرفت +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، میثم علیپور فیزیوتراپ پرسپولیس در گفت‌و‌گو با برنامه 90 درباره درد هادی نوروزی در ناحیه قفسه سینه اظهار داشت: در یکی از دیدارهای پرسپولیس در مردادماه گذشته به دنده 5 و 6 هادی نوروزی ضربه شدیدی می‌خورد و باعث شد آن درد تا حدود سه هفته همراه هادی باشد.

وی افزود: مدت بهبودی درد دنده طولانی است و هادی نوروزی تنها می‌توانست از طریق مسکن این درد را کنترل کند و به همین دلیل در تمرین هم قفسه سینه خود را می‌گرفت.

تصویری از زمانی را می بینید که هادی نوروزی روی قفسه سینه خود دست گذاشته است.

اما اکنون برخی از کاربران اینترنتی در شبکه های مختلف اجتماعی و فضای مجازی اقدام به حمله به پزشک پرسپولیس کرده اند. آنها مرگ کاپیتان پرسپولیس را تقصیر پزشک پرسپولیس می دانند که به علائم ایست قلبی هادی پیش از این توجه نکرده بود اما برخی دیگر بر این عقیده اند که پزشک پرسپولیس تقصیری ندارد چرا که در بسیاری از مواقع علائم ایست قلبی قابل تشخیص نیست. به هر حال این بحث بر سر دلیل ایست قلبی هادی نوروزی تا مدت ها ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر