مراسم 24 ساعته شدن سیمای اردوی شبکه سحر

سرافراز: فاجعه منا در طول حکومت آل سعود بی سابقه بود

با حضور رئیس رسانه ملی

شبکه سحر 24 ساعته شد

شبکه بین المللی سحر در آستانه عید غدیر خم و با حضور رئیس صداوسیما جمهوری اسلامی ایران، 24 ساعته شد.
کد خبر: ۸۴۰۸۶۷
شبکه سحر 24 ساعته شد

آیین 24 ساعته شدن شبکه سحر صبح امروز با حضور محمد سرافراز رئیس رسانه ملی، محمد احسانی مدیر شبکه یک سیما و جمعی از مدیران شبکه سحر در سالن رضوان سازمان صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش فارس، یکی از نکات جالب توجه در برگزاری مراسم این بود که مدیران شبکه در نشست خبری که دو روز پیش برگزار شد، به سبک اجرای ویژه این مراسم اشاره کردند که سبک ویژه آنها برپایی مراسم به صورت ضبط شده و پخش آن از ویدئو پروژکشن بود.

مجری مراسم به زبان اردو صحبت کرد و ضمن عرض تسلیت به خاطر فاجعه منا گفت ما این مراسم را قبل از وقوع این اتفاق تهیه و تولید کردیم.

در این فیلم که کل مراسم 24 ساعته شدن سیمای اردو شبکه سحر را برای حضار پخش می کرد، دوربین این شبکه به شبکه برون مرزی رفت و از اتاق سابق محمد سرافراز دیدن کرده و با محمد اخگری صحبت کرد.

اخگری گفت: بسیار مفتخریم که روز عید غدیر سیمای اردوی شبکه سحر رونمایی می کنیم.منطقه اردو زبان اهمیت بسیاری دارد و به خاطر میراثی که در هفت قرن بین کشورهای اردو زبان شکل گرفته است ما در صدد آن هستیم تا مخاطبان مان را با مفاهیم دینی بیشتری که رسانه های دیگر پوشش نمی دهند، آشنا کنیم.

مدیر شبکه سحر نیز گفت: معرفی اسلام ناب اسلامی و بیان الگوی ایرانی اسلامی و هم چنین معرفی پیام و مشی گفتمان انقلاب اسلامی را در سرلوحه فعالیت هایمان قرار دادیم.

علیرضا سلیمانی زاده افزود: از فعالیت های جدیدمان می توانم به گرافیک جدید شبکه سحر و بازسازی وب سایت شبکه اشاره کنم.

امیرعلی زینعلی، مدیر سیمای اردوی شبکه سحر در ادامه گفت: امسال می خواهیم برنامه های کودک را در این شبکه داشته باشیم و نوجوانان را نیز جذب کنیم و امیدواریم تا سریال هایمان مورد توجه و استقبال مردم قرار بگیرد.

این مراسم با حضور محمد سرافراز، اخگری، سلیمان زاده، زینعلی و ... برگزار شد.

همچنین در این مراسم از دو شاعر برجسته اردو زبان چون میرسید علی همدانی و محمد اقبال لاهوری یادی شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها