jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۳۸۹   ۱۴ ارديبهشت ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۲

در روزی که تیم پیروزی در شیوه بازی خود به نسبت بازی قبل در برابر برق تغییری اساسی ایجاد کرده بود این تیم به رغم بازی برتر در مقابل پاس نتوانست صاحب هر3 امتیاز بازی شود و به تساوی بدون گل رضایت داد

نبود خداداد در تیم پاس موجب شد تا شاهرخی کمی دست به عصا و تنها با یک مهاجم به جنگ حریف برود در این روز نکونام و خطیبی به همراه نکیسا نمایش خوبی برای پاس ارائه کردند.در آن سوی میدان ، کاویان پور و جمشیدی با بیرون آمدن از قالب قبلی و با شیوه ای متفاوت ، برتری میانه میدان را از آن پیروزی کردند و اگرچه جباری با بازی بد و تاخیری و پراشتباه نتوانست انتظارات را برآورده کند؛ اما پیروزی میانه میدان را از حریف گرفت.نکته فوق العاده بارز این بازی ، اشتباهات متعدد و بی دقتی و بی روحیه بودن سهراب انتظاری بود که در این دیدار بواقع بد ظاهر شد.اوج این اشتباهات در دقیقه 85 بازی رخ داد که ضربه زیبای ابوالقاسم پور توسط نکیسا به طور ناقص مهار شد و انتظاری در یک قدمی دروازه توپ را به آسمان زد.به هر ترتیب پیروزی با این تساوی عملا قهرمانی را از دست داد؛ مگر آن که استقلال امروز به نتیجه ای غیر از پیروزی برسد و پیروزی هم در بازی روز پنجشنبه ، استقلال را شکست دهد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر