وکیل‌مدافع مهدی هاشمی گفت: موبایل و سکه‌هایی که موکلم در اوین به همراه داشته، به هنگام ورود به بازداشتگاه اوین صورت‌جلسه شده بود.
کد خبر: ۸۳۱۱۹۷
وکیل مهدی هاشمی: سکه ها برای عیدی دادن بود

به گزارش ایسنا، سید محمود علیزاده طباطبایی با اشاره به خبر کشف تعدادی سکه و موبایل از مهدی هاشمی در زندان افزود: قابل توجه این است که زمانی که مهدی هاشمی را به زندان تحویل دادیم مقداری پول و تعدادی سکه‌ گرمی همراهش بود که تمامی آنها صورت‌جلسه شد و زمانی که دلیل حمل آن را از مهدی جویا شدند گفت که می‌خواهم در اعیاد تحت عنوان عیدی به دیگران بدهم.

وی با ادعای این‌که «در رابطه با تلفن همراه چون بدون دوربین بود در بدو ورود مهدی هاشمی به زندان صورتجلسه شده است» در عین حال گفت که نسبت به موکلش بیطرفانه عمل نمی‌شود.

علیزاده طباطبایی افزود: وقتی موضوعی مانند کشف 30 سکه از مهدی هاشمی در صدر اخبار رسانه‌ها قرار می‌گیرد قطعاً مورد تشویش اذهان مردم می‌شود.

وی در ادامه عدم ارائه ملاقات حضوری را که به درخواست مادر مهدی هاشمی بوده، مورد انتقاد قرار داد.

وکیل مدافع مهدی هاشمی گفت: برای انجام ملاقات حضوری باید درخواست خود را به دادستان تهران تقدیم می‌کردیم زیرا موافقت ایشان در رابطه با این موضوع شرط بود، اما وقتی امروز به دادسرا مراجعه کردم گفتند که دادستان تهران برای ملاقات حضوری موافقت نکرده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۵
یدالله
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۹
۰
۰
شما ... نكن كسی نیاز به عیدی نداره اگه شما این همه اختلاس نمیكردی این همه آدمم تو زندان نمیرفت خیلی مردم شبا گرسنه میخوابن بخاطر اختلاسهای افرادی امثال شما
رحمت
Canada
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۹
۰
۰
قوه قضاییه جوابی داره در رابطه با این زندانی كه ۳۰ سكه طلا و تلفن همراه در زندان داشته باشه ؟
رحیمی
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۰
۰
۰
وای از ا... ! زندانی تو زندان عیدی بده به دیگران ؟ موبایل هم با صورت جلسه ببری تو زندان؟ راستی میخواهید چه كسانی را گول بزنید؟ مسئولیت این گونه جرائم كه بین مردم عادی و از ما بهتران فرق میگذارید، با كیه ؟
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۰
۰
۰
سكه طلا ؟ تو زندان ؟ اونم برای عیدی دادن ؟ چقدر ....
رزمنده دوران دفاع مقدس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۰
۰
۰
با سلام چه بگوییم كه ... با خودش موبایل وسكه ئ طلا در زندان می برد .آیا بردن این چیزها ومانند آن ممنوع نیست؟ قانون در بردن شی به زندان اجازه می دهد یا نه اگر اجازه نمی دهد خلاف است؟

نیازمندی ها