jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۳۱۰۷۱   ۰۹ شهريور ۱۳۹۴  |  ۲۱:۰۰

جام جم ورزشی: شاید از خواندن این خبر تعجب کنید اما از ابتدا هم قرار نبود نامی از ابراهیم میرزاپور جهت حضور در تیم ستاره های فوتبال ایران برای تقابل با ستاره های جهان به میان بیاید.

چرا میرزاپور در تیم ستارگان بازی کرد؟

احمدرضا عابدزاده گلر اول تیم ستاره های کشورمان بود و با انتخاب پروین، قرار شد از جمع استقلالی ها، هادی طباطبایی به تیم دعوت شود اما میرزاپور با فشار دوستانش، توانست جانشین طباطبایی شود.

به گزارش خبر آنلاین ، جالب اینکه اکثر بازیکنانی که مقابل ستاره های جهان به میدان رفتند، در برهه ای که میرزاپور، گلر اول تیم ملی بود از او انتقادات شدیدی داشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر