jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۵۱۱۷   ۲۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۶

جام جم ورزشی: تنها حاشیه شب گذشته دیدار سوپرکاپ اسپانیا را لیونل مسی رقم زد.

باز هم یک بداخلاقی دیگر از لیونل مسی +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، لیونل مسی که پیش از این در دیدار دوستانه بارسلونا و رم با بازیکن حریف درگیری پیدا کرده بود شب گذشته نیز در دیدار سوپرکاپ اروپا با سرمربی سویا درگیری لفظی مختصری پیدا کرد.

این درگیری لفظی پس از آن رخ داد که امری سرمربی سویا به دلیل اشتباه توپ جمع کن در پرتاب توپ به زمین، به داور چهارم اعتراض کرده بود. مسی که در این لحظه در نزدیکی امری حضور داشت، ثانیه هایی بعد با ژستی خاص به سرمربی سویا اعتراض کرد و کلماتی را هم به زبان آورد. مشخص نیست امری به مسی چه گفته بود که واکنش تند فوق ستاره آرژانتینی را به دنبال داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر