jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۲۴۱۱۴   ۱۷ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۱۰

جام جم ورزشی: درحالی که هر روز خبرهای ضد و نقیضی از کی‌روش و مرخصی‌هایش شنیده می‌شود به نظر می‌رسد شفاف حرف زدن مسئولان فدراسیون فوتبال می‌تواند غائله پروازی بودن کارلوس را تمام کند.

کی‌روش؛ مرخصی یا مربی پروازی؟

کی روش مدتهاست که در مرخصی به سر می‌برد « در حدود پنجاه روز». بررسی این مرخصی‌های بلند مدت نشان می‌دهد که او از یک مربی پروازی هم بیشتر در ایران نبوده است.

به گزارش مهر ، با این وجود به دلیل کاریزما و توانایی‌های فنی این مربی که لیگ را تحت تاثیر خود قرار داده و جوانگرایی که امروز در لیگ شاهد هستیم شاید متاثر از جوانگرایی کی روش در لیگ برتر باشد، موجب حساس شدن این ماجرا شده است.

کی‌روش نیست و هر از گاهی خبرهایی بعضا درست و برخی نادرست از گوشه و کنار شنیده می‌شود و مخالفان و موافقان او هم با استناد به همین اخبار آن مرخصی را چماق یا توجیه می‌کنند.

یک روز اعلام می‌کنند که همسر سابق کی‌روش پس از یک بیماری سخت فوت کرده و کی‌روش در حال عزاداری است، روز بعد می‌گویند کی روش پیشنهاد نجومی از مکزیک دارد، روز سوم می‌گویند پس از عزا به یک عروسی بزرگ دعوت شده و قرار است در آن عروسی با رونالدو آشتی کند روز چهارم می‌گویند از فدراسیون طلبکار است و تا پولش را نگیرد به ایران بر نمی‌گردد و ...

صرف نظر از موافق و مخالف بودن باید تاکید کرد که مرخصی‌های کی روش زیاد شده و شفاف‌سازی در این رابطه انجام نشده است البته خبرهایی هم حکایت از بازگشت کی روش آنهم به زودی دارد اما کاش فدراسیون ‌در این رابطه شفاف سازی کند و اعلام کند که این مربی دقیقا تا چه زمانی می‌تواند در مرخصی بماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها