jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۲۷۰۳   ۱۲ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۱۶

جام جم ورزشی: همراهی لیونل مسی با دیکتاتور بزرگ آفریقایی باعث مخدوش شدن اعتبارش شده است.

حمایت لیونل مسی از دیکتاتور آفریقایی

به گزارش جام جم ورزشی ، چند هفته پیش لیونل مسی به کشور آفریقایی گابن سفر کرد. علی بونگو رییس جمهور گابن که به عنوان دیکتاتور این کشور شناخته می شود شخصا از این ستاره آرژانتینی استقبال کرد.
رهبر جنجالی این کشور در انتخابات قبلی با تقلب به پیروزی رسید و برای نقض حقوق بشر و نیز امتناع از اجازه به تحقیقات درباره کشتار کودکان در این کشور زیر سوال است. اکنون همراهی لیونل مسی با این دیکتاتور آفریقایی باعث شده است روز به روز انتقادها از او بالا و بالاتر بگیرد. مسی خود صاحب یک بنگاه خیریه است و علاوه بر آن در یونیسف عضویت دارد اما همراهی او با یک دیکتاتور تمام کارهای خیرش را نقض می کند.

به گزارش گل ، سفر مسی بخشی از تلاش خانواده بونگو برای جام ملت‌های آفریقا در سال ۲۰۱۷ بود که گابن میزبانی آن را برعهده گرفته در حالی که حداقل ۲۰ درصد از مردم این کشور در روز درآمدی کمتر از ۲ دلار دارند. مسی چند سال پیش نیز به دلیل حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی مورد انتقاد شدید قرار گرفته بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها