jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۲۱۹۰۸   ۱۰ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۱:۳۰

جام جم ورزشی: قهرمان دوومیدانی پس از مصدومیت در جریان تمرینات برای همیشه فلج شد.

فاجعه فلج شدن یک ورزشکار قهرمان +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، کایرا گروئنبرگ دختر اتریشی قهرمان 21 ساله رقابت های پرش ارتفاع در جریان تمرینات خود دچار حادثه شدیدی شد. این حادثه وقتی اتفاق افتاد که والدین این دختر شاهد تمرینات دخترشان بودند. بر اساس گفته آنها، کایرا ابتدا با سر فرود آمد و سپس بی حرکت روی زمین باقی ماند. او بلافاصله به بیمارستان منتقل و در آنجا مشخص شد مهره های گردن او دچار شکستگی شدید شده است.

بر اساس گزارش "سیدنی مورنینگ هرالد" ، ساعت ها تلاش پزشکان برای درمان این دختر ورزشکار ثمری نداشت و کایرای 21 ساله که عنوان قهرمانی اروپا را هم در اختیار دارد برای همیشه فلج شد. کایرا در حالی با این فاجعه روبرو شد که امید زیادی داشت در رقابت های قهرمانی جهان که ماه آینده در پکن برگزار می شود بتواند قهرمان شود. گروئنبرگ سال گذشته در مسابقات قهرمانی اروپا در زوریخ سوییس موفق شد با پرشی معادل 4.45 رکورد ملی اتریش را در این ماده در دست بگیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها