jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۱۱۲۸   ۰۷ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۹

جام جم ورزشی: سرمربی ۶۵ ساله آرسنال پاسخ اظهارات اخیر سرمربی پرتغالی چلسی را داد.

ونگر پاسخ مورینیو را داد

در آستانه جدال دو تیم چلسی و آرسنال در جام خیریه سرمربی این دو تیم بار دیگر به جان هم افتاده‌اند. سرمربی فرانسوی توپچی‌های لندن پیش از این گفته بود که در چند سال اخیر قهرمانی در لیگ برتر برای آرسنال غیرممکن بوده، چون چلسی و چند تیم بزرگ دیگر جزیره پول‌های خوبی بابت جذب بازیکنان موردنظرشان خرج کرده‌اند. در حالی این ادعا توسط ونگر مطرح شده که آرسنال از سال 2013 تاکنون 145 میلیون پوند برای جذب بازیکنان جدید صرف کرده که از آن جمله می‌توان به مسعوت اوزیل، الکسیس سانچس و پتر چک اشاره کرد.

ژوزه مورینیو هم در پاسخ به ادعای ونگر به او گفت که اگر شما رقمی را که باشگاه‌ها در سه یا چهار سال گذشته در فصل نقل‌وانتقالات صرف خرید بازیکن کرده‌اند، جمع بزنید به رقم شگفت‌انگیزی می‌رسید. آقای خاص در کنایه به سرمربی توپچی‌ها تصریح کرد که برای حساب کردنش هم نیاز به یک ماشین حساب است و این ساده‌ترین راه ممکن برای این کار است.

آرسن ونگر، در پاسخ به اظهارات سرمربی فرانسوی چلسی به خبرنگاران گفت: اگر یک روز به بازیکنانی که ما در آرسنال پرورش داده‌ایم، نگاه و آن را با رقمی که باشگاه‌های دیگر برای جذب بازیکنان صرف کرده‌اند مقایسه کنید، سورپرایز خواهید شد. نظریه‌های مختلفی نسبت به من مطرح است، برخی می‌گویند در بازار نقل و انتقالات پول خرج نمی‌کنم و برخی هم می‌گویند بیش از اندازه خرج می‌کنم. به هر حال آنها را به حال خود می‌گذارم تا اظهارنظر کنند.

وی همچنین با تأکید بر اینکه آرسنال پیش از اینکه ادن اِزار از لیل به چلسی ملحق شود، به دنبال به خدمت گرفتن این هافبک بلژیکی بود، گفت که توپچی‌ها تنها چند میلیون برای جذب اِزار کم آوردند.

تیم‌های فوتبال آرسنال، قهرمان فصل اخیر جام حذفی انگلیس و چلسی، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر در تاریخ دوم آگوست 2015 (11 مرداد) در ورزشگاه ومبلی لندن به مصاف هم می‌روند تا تکلیف قهرمان نودوسومین دوره جام خیریه (سوپرجام انگلیس) مشخص شود. (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها