jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۴۵۹ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

با توجه به روند کاهشی قیمت طلا و ارزهای خارجی در بازار داخلی، افت قیمت جهانی طلا نیز برای کاهش مجدد آن شرایط را مساعد کرد تا بازار داخلی ایران شاهد افت قابل توجه قیمت طلا در معاملات دیروز باشد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی دیروز با 23 دلار کاهش به قیمت 1112 دلار در هر اونس رسید که این کاهش با توجه به ثابت ماندن قیمت دلار که نقشی تعیین‌کننده در قیمت طلا در بازار داخلی دارد، باعث شد تا قیمت طلا و سکه نیز در سراشیبی سقوط قرار گیرد.

تحلیلگران با اشاره به کاهش بی‌سابقه قیمت جهانی طلا طی چند ماه گذشته، یکی از عوامل تعیین‌کننده در این کاهش قیمت را فروش عمده طلا در بورس شانگهای چین می‌دانند. در همین حال با توجه به کاهش قیمت جهانی طلا، بازار‌ داخلی کشورمان نیز دیروزبه این کاهش واکنش نشان داده است به‌طوری که شاهد کاهش عمده قیمت‌ها در انواع مسکوکات طلا و مصنوعات نیز بوده‌ایم. براین اساس (تا زمان تهیه مطلب) قیمت‌های بازار طلای ایران به این شرح بوده است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر