jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۸۱۷۱ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۸

مرد جوان به تصور این‌که فردی مزاحم خاله‌اش شده، او را با ضربه چاقو کشت.

قتل مرد جوان به تصور مزاحمت

به گزارش جام‌جم، ساعت 14 و 50 دقیقه 15 تیر امسال مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهرستان ایجرود استان زنجان تماس گرفت و از درگیری خیابانی و زخمی شدن مرد 25 ساله‌ای در این ماجرا خبر داد. ماموران انتظامی با اعزام به محل حادثه مشاهده کردند مردی غرق در خون کف خیابان افتاده و چاقویی در گردن وی فرو رفته و ضارب نیز پیش از حضور پلیس گریخته است. مرد زخمی به بیمارستان منتقل و تلاش برای یافتن ضارب فراری آغاز شد.

تحقیقات اولیه از خانواده مرد زخمی نشان داد او با کسی اختلاف نداشته و نمی‌دانند چه کسی عامل این درگیری بوده است. با گذشت یک هفته از وقوع این حادثه، به پلیس خبر رسید مرد زخمی تسلیم مرگ شده است. در این مرحله از تحقیقات ماموران موفق به شناسایی رد مردی شدند که روز حادثه در تعقیب مقتول بوده است. با کشف این سرنخ و به دست آمدن تصویر رایانه‌ای متهم فراری، او تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و روزهای پایانی هفته گذشته دستگیر شد.

متهم در اظهاراتش گفت: چندی قبل از طریق یکی از دوستانم متوجه شدم مقتول مزاحم خاله‌ام شده است. پس از شنیدن این موضوع تصمیم به انتقام از او گرفتم. روز حادثه او را تعقیب کردم و در محلی خلوت سد راهش شدم و خواستم دیگر مزاحم خاله‌ام نشود. مرد جوان منکر این موضوع شد و با هم درگیر شدیم. او با چاقویی به سمتم حمله‌ور شد که چاقو را از دستش گرفتم و ضربه‌ای به گردنش زدم که باعث مرگش شد.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان در این باره به جام‌جم گفت: با اعتراف متهم به قتل، برای او قرار قانونی صادر شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد تا پس از تکمیل تحقیقات، صحنه جنایت را بازسازی کند .

سرهنگ جعفر رحمتی افزود: متاسفانه افراد به جای این که اختلافشان را با مراجعه به مراجع قضایی و انتظامی پیگیری کنند، خودسرانه اقدام می‌کنند و چنین حوادث تلخی را رقم می‌زنند. مراجع قضایی و انتظامی بهترین محل برای حل مشکلات است و افراد باید از اقدامات خودسرانه خودداری کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر