jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۸۱۶۹ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۴

درگیری سه پسر بر سر متلک پرانی در پارک سرخه حصار با قتل یکی از آنها پایان یافت.

جنایت، پایان متلک پرانی در پارک

به گزارش جام‌جم، ساعت 8 صبح جمعه مسئولان بیمارستان تهرانپارس در تماس با ماموران پلیس،از مرگ مرموز پسر جوانی در این بیمارستان خبر دادند. با اعلام موضوع به تیم جنایی و حضور در بیمارستان مشخص شد مقتول به نام مصطفی 31 ساله به علت اصابت ضربه چاقو به سینه اش جان باخته است.

پسر جوانی که مقتول را به بیمارستان منتقل کرده بود در بازجویی گفت: ساعت 11 شب همراه مصطفی و دختری به پارک سرخه حصار رفتیم. در پارک دو پسر جوان به ما متلک گفتند که مصطفی با آنها درگیر شد. آن دو هم به سمت ما حمله کردند و با چاقو مصطفی را زدند و فرار کردند. ما هم ساعت دو صبح او را به بیمارستان رساندیم.

با اظهارات دوست مقتول، ماموران عازم پارک شده و در تحقیق از نگهبان آنجا متوجه شدند او دو جوان حاضر در نزاع را می‌شناسد.

با اطلاعات مرد نگهبان، ماموران دو ساعت پس از مرگ مصطفی توانستند یکی از متهمان را که به علت جراحت در بیمارستان بستری بود، شناسایی و دستگیر کنند. با دستگیری پسر جوان،او به شرکت در درگیری اعتراف وادعا کرد دوستش رضا نیز مجروح شده بود که سرپایی مداوا شده است. با شناسایی محل زندگی رضا، او نیز دستگیر شد.

در تحقیقات تخصصی ماموران پی بردند یکی از دو متهم از ماه‌ها قبل در پرونده قتل دیگری تحت تعقیب اداره دهم پلیس آگاهی است.

با دستگیری دو متهم، بازپرس دادسرای امورجنایی دستور بازداشت موقت دو پسر جوان را صادر کرد تا عامل اصلی قتل شناسایی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر