jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۱۷۹۰۴ ۲۸ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۰۰

جام جم نوا: خواننده رپ آمریکایی دوشنبه 22 تیر با تشکیل پرونده‌ای نزد دادگاهی در آمریکا، اعلام ورشکستگی کرد.

ثروتمندترین خواننده آمریکا ورشکست شد+عکس

کرتیس‌جیمز جکسون با نام هنری فیفتی‌سنت، دوشنبه 22 تیرماه با تشکیل پروند نزد دادگاه ورشکستگی آمریکا واقع در هارتفورد در ایالت کنتیکت، خواستار حمایت در برابر ورشکستگی شد. او پس از تشکیل این پرونده اجازه خواهد داشت که بدون هیچ مانعی به فعالیت‌های تجاری خود ادامه دهد.

رپر 40 ساله آمریکایی جمعه 20 تیر از طرف یک دادگاه در نیویورک به دلیل انتشار فیلمی غیراخلاقی از یک زن به پرداخت پنج میلیون دلار جریمه محکوم شده بود. این اقدام فیفتی‌سنت بلافاصله پس از محکومیت او در دادگاه، این تردید را به میان آورد که او برای فرار از پرداخت جریمه این کار را کرده است.

این خواننده سرشناس در ماه می سال 2015 به عنوان یکی از ثروتمندترین خواننده‌های سبک رپ معرفی شده بود.(خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر