jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۷۸۶۴   ۲۷ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۴

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان گفت: یک دستگاه خودرو پراید با خلافی بیش از 60 میلیون ریال در مسیر بندرعباس- میناب توقیف شد.

پراید 60 میلیون ریال خلافی داشت!

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس سرهنگ محمدباقر سلیمی روز شنبه افزود: این خودرو به دلیل سرعت غیرمجاز در مسیر مذکور در 48 ساعت گذشته توقیف و در استعلام صورت گرفته مشخص شد خودروی یاد شده دارای 60میلیون ریال خلافی و 122 فقره تخلف در مدت سه سال است که برای سیر مراحل قانونی به پارکینگ منتقل شد.

وی اظهار کرد: برابر ماده هشت قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی خودروهای دارای صورت وضعیت خلافی بیش از 10 میلیون ریال توسط پلیس راهور توقیف و برای سیر مراحل قانونی به پارکینک منتقل می شوند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان با اشاره به افزایش تردد در مسیرهای درون شهری و برون شهری در تعطیلات عید سعید فطر، از رانندگان خواست تا با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از وقوع هرگونه حوادث تلخ رانندگی پیشگیری کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر