jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۱۷۷۸۳ ۲۶ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۳۷

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل و ترافیک راهور ناجا خبر داد:

افزایش تردد در محورهای شمالی

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل و ترافیک راهور ناجا از افزایش تردد به محورهای شمالی نسبت به روز گذشته خبر داد و گفت:‌ هم اینکه در استان گیلان محور قزوین - رشت در محدوده منجیل و رودبار ترافیک سنگین است.

افزایش تردد در محورهای شمالی

سرهنگ نادر رحمانی در مورد آخرین وضعیت جوی و محورهای مواصلاتی کشور گفت:‌ امروز شاهد افزایش تردد در محورهای شمالی کشور نسبت به روز گذشته هستیم.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل و ترافیک راهور ناجا افزود: در حال حاضر ترافیک در استان گیلان محور قزوین -رشت محدوده منجیل و رودبار سنگین است.

وی با بیان این مطلب که محور هراز از سمت آبعلی به سمت آمل به طور موقتی یک طرفه شده بود، گفت: به جهت تخلیه بار ترافیکی که در محدوده امامزاده هاشم، پلور، آب‌اسک، سه‌راهی لاسم، تونل تکاور شماره 2 و گزنک به طور موقت تردد از سمت آبعلی به سمت آمل یک طرفه شده بود که هم اینکه با توجه به اینکه بار ترافیک تا حد زیادی تخلیه شده پیش‌بینی می‌شود تا ساعتی دیگر تردد در این محور به روال عادی خود -دوطرفه- باز گردد.

این مقام مسئول در پلیس راهور به محور کرج - چالوس پرداخت و افزود: در این محور از میدان امیرکبیر، تونل شماره 6، سه‌راهی دیزین تا تونل کندوان، پل زنگوله تا سیاه‌بیشه ترافیک پرحجم است.

سرهنگ رحمانی به محورهای مواصلاتی استان زنجان پرداخت و گفت:‌ محورهای زنجان - قزوین و زنجان - تبریز نیز ترافیک پرحجمی را شاهد است.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل و ترافیک راهور ناجا افزود: در استان قزوین آزادراه قزوین - زنجان و قزوین - رشت نیز دارای ترافیکی پرحجم است.

این مقام ارشد راهور ناجا به ترافیک موجود در محور فیروزکوه پرداخت و خاطر نشان کرد: در محدوده سوادکوه تا شیرگاه ترافیک پرحجم گزارش شده است.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر