jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۱۶۷۶۲ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۱۴

«شب موسیقی فیلم‌های مسعود کیمیایی» با اجرای ارکستر سمفونیک به رهبری بهزاد عبدی و خوانندگی رضا یزدانی در تهران برگزار می‌شود.

موسیقی فیلم‌های کیمیایی روی صحنه می‌رود

به گزارش تسنیم، علی شجاعی تهیه‌کننده و مدیر موسسه فرهنگی هنری گلچین آوای شرق در این باره گفت: در این کنسرت که 15 مرداد در تالار بزرگ کشور برگزار می‌شود، موسیقی فیلم‌های مسعود کیمیایی توسط ارکستر سمفونیک به رهبری بهزاد عبدی اجرا می‌شود.

او ادامه داد: در این اجرا موسیقی فیلم‌هایی چون رئیس، حکم، جرم، متروپل، گروهبان، اعتراض، دندان مار، رضا موتوری، داش‌آکل و قیصر توسط این ارکستر اجرا می‌شود که در چند قطعه رضا یزدانی به‌عنوان خواننده مهمان، ارکستر را همراهی می‌کند.

کنسرت «شب موسیقی فیلم‌های مسعود کیمیایی» 15 مرداد ساعت 21 در تالار وزارت کشور برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر