jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۵۸۴۲   ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۸

جام جم ورزشی: استیون جرارد اسطوره لیورپول که به تازگی به لس آنجلس گالکسی پیوسته از مقایسه شدن با دیوید بکام انتقاد کرد.

ستاره ای که مثل بکام خوش قیافه نیست

به گزارش جام جم ورزشی ، جرارد حالا به باشگاهی پیوسته که دیوید بکام نیز در آن سابقه بازی کردن دارد. او که به تازگی در نخستین تمرینات این باشگاه آمریکایی هم شرکت کرده نسبت به مقایسه شدنش با بکام انتقاد کرد و گفت: برای خودم و سایرین خیلی مهم است که بدانند من دیوید بکام نیستم. من نه مثل او خوش چهره ام و نه تاثیر گذار بنابراین دلیلی ندارد عملکرد من با عملکرد او در زمان حضور در لس آنجلس گالکسی مقایسه شود.
به گزارش ساکرنت ، دیوید بکام نیز در اینستاگرامش، به حمایت از هافبک سابق تیم ملی انگلیس پرداخت.او گفت:فردا روز بزرگی برای لوس آنجلس گلکسی خواهد بود. بازیکن جدیدی به جمع تیم اضافه شده و باشگاه با این همه استعداد و شور و انگیزه، می‌تواند موفقیت و شادی بیشتری برای شهر لوس آنجلس به ارمغان آورد. هواداران از بازی جرارد لذت خواهند برد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر