jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۴۷۶۱ ۱۵ تير ۱۳۹۴  |  ۱۱:۲۵

جام جم ورزشی: سپ بلاتر رییس فیفا اعتراف می کند از ترس دستگیر شدن سوئیس را ترک نمی کند.

بلاتر: می ترسم دستگیر شوم

به گزارش جام جم ورزشی ، دستگیری 14 عضو بلند پایه فیفا باعث شده است تا سپ بلاتر به شدت از دستگیر شدن بترسد و حاضر به ترک سوئیس نباشد. بلاتر باید به فینال جام جهانی زنان می رفت که در ونکوور کانادا بین دو تیم آمریکا و ژاپن برگزار شد اما به دلیل ترس از دستگیر شدن ترجیح داد سوئیس را ترک نکند.
او به دی ولت گفت: نه به خاطر اینکه آمریکایی ها مدرکی علیه من دارند، بلکه به این دلیل که ‏دستگیری من می تواند سر و صدای زیادی ایجاد کند. تا زمانی که وضعیت مشخص نشود، من با مسافرت ‏کردن، ریسک نمی کنم.‏
وی افزود: بعد از سونامی اخیر، تنها نیاز به ریکاوری دارم. تردید در مورد خود، یکی از بزرگترین دشمنان یک ‏رهبر است اما من به آنچه انجام دادم، باور دارم. من می ترسم بعضی ها بخواهند فیفا، فیفای من را نابود ‏کنند.‏
به گزارش سایت گل ، بلاتر خاطر نشان کرد: هر کسی ترسی در زندگی اش دارد؛ برای مثال از مردن اما من چیزی برای ترسیدن به خاطر آنچه در فیفا ‏انجام دادم، ندارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر