jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۴۳۲۲   ۱۴ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۲۱

مرد جوان که در جریان درگیری در پاتوق معتادان، مرتکب قتل شده بود، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

درگیری مرگبار در پاتوق معتادان

به گزارش جام‌جم، ساعت 3 و 50 دقیقه عصر جمعه مردی در تماس با کلانتری 159 بی‌سیم از مرگ مرد جوانی در حیاط خانه‌اش خبر داد. با حضور ماموران جنایی در محل حادثه در خیابان شوش شرقی، آنها با جسد غرق در خون مرد 35 ساله‌ای به نام داوود روبه‌رو شدند.

ماموران به تحقیق از مرد صاحبخانه پرداختند که او گفت: یکی از مستاجرانم به نام معصومه اتاق خود را به پاتوقی برای مصرف مواد مخدر تبدیل کرده است. مقتول و عامل جنایت به نام قادر نیز هرازگاهی برای مصرف موادمخدر به اتاق معصومه می‌آمدند. امروز متوجه درگیری داوود و قادر شدم. ناگهان قادر با چاقویی که همراه داشت ضربه‌ای به داوود زد و از محل گریخت.

بررسی‌های جنایی نشان می‌داد، مرد جوان بر اثر برخورد چاقو به قلبش جان باخته است.با اظهارات مرد صاحبخانه و به دستور بازپرس جنایی زن 36 ساله بازداشت شد.

روز گذشته با انتقال متهم به دادسرا، معصومه پس از تفهیم اتهام معاونت در قتل، در دفاع از خود گفت: همسرسابقم اعتیاد داشت و بعد از ازدواج مرا هم به مواد مخدر معتاد کرد. با همه سختی‌ها 15 سال کنارش ماندم و دخترم را بزرگ کردم تا این‌که هفت سال قبل شوهرم کارتن‌خواب شد و از او طلاق گرفتم و یک اتاق در خانه‌ای که قتل رخ داده، اجاره کردم.

زن جوان ادامه داد: در این مدت دو بار به‌عنوان خودمعرف برای ترک اقدام کردم و هربار چند روزی در زندان و کمپ بودم. به خاطر دخترم و این‌که قصد ازدواج داشت، تصمیم گرفتم پاک شوم. به همین دلیل متادون مصرف می‌کردم. برای این‌که خرج زندگی‌ام را دربیاورم در مترو دستفروشی می‌کردم تا این‌که دو سال قبل با قادر که یکی از بزرگ‌ترین فروشندگان مواد مخدر بود آشنا شدم. او کم‌کم به من ابراز علاقه کرد و به خانه‌ام می‌آمد و قمار می‌کرد. اهالی آن خانه و محل قادر را می‌شناختند. روز حادثه متوجه سر و صدا در حیاط شدم. وقتی بیرون آمدم، دیدم قادر و داوود با هم درگیر شده‌اند. در یک لحظه او با چاقویی که همراه داشت ضربه‌ای به داوود زد و فرار کرد. دنبال او دویدم و علت این‌کار را پرسیدم که او بدون گفتن حرفی فرار کرد. من هم برای نجات جان پسر جوان تلاش کردم اما فایده‌ای نداشت. با اعترافات زن جوان با دستور احمد بستان‌زاده، بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی، تحقیقات ماموران برای دستگیری متهم 37 ساله آغاز و معصومه بازداشت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها