jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۱۲۳۲۶ ۰۷ تير ۱۳۹۴  |  ۱۵:۲۷

خواننده نسل اول موسیقی پاپ کشورمان بعد از یک توقف یک سال و نیمه در فعالیت‌هایش درصدد برگزاری کنسرتی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران است.

سعید شهروز در سالن میلاد کنسرت می‌دهد

سعید شهروز ضمن تشریح تازه ترین فعالیت‌های موسیقایی خود بیان کرد: طبق برنامه ریزی هایی که انجام گرفته بعد از یک سال و نیم توقف در فعالیت‌هایم، پنجشنبه اول مرداد ماه کنسرتی را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می کنم. در این کنسرت میلاد مجذوب رهبر ارکستر و بابک شهروز به عنوان سرپرست ارکستر حضور خواهند داشت. البته باید به این نکته هم اشاره کنم که در اجراهای قبلی من زنده‌یاد میلاد فاضلی به عنوان رهبر ارکستر حضور داشت که جا دارد در اینجا یادی از او داشته باشم.

وی افزود: در کنسرت پیش‌رو قطعاتی از آلبوم های منتخب من طی سال‌های گذشته به علاوه چند قطعه موسیقایی از آلبوم جدید که هنوز به بازار نیامده برای علاقه مندان اجرا می شود. تمام تلاش ما بر این است که آلبوم جدید در شهریور ماه امسال روانه بازار موسیقی شود و فکر می کنم با توجه به فضایی که برای آن در نظر گرفته ام با آلبوم های قبلی ام تفاوت های زیادی دارد و مخاطبان این بار می توانند با اثر جدیدتری از من روبه رو شوند.

این خواننده نسل اول موسیقی پاپ کشورمان در پایان توضیح داد: کنسرتی که قرار است در اول مرداد ماه برگزار شود کنسرتی با سازبندی متفاوت است که در آن سعی شده علاوه بر استفاده از سازهای کنسرت‌های پاپ از سازهای کلاسیک و لاتین نیز استفاده شود.

سعید شهروز از خوانندگان دهه ۸۰ موسیقی پاپ در ایران است که تاکنون آلبوم‌های بی خوابی، پسرم، معبد، گلابتون، جون من جون شما، نقره داغ و غزلک را روانه بازار موسیقی کرده است. آلبوم «غزلک» از جمله آثار پرفروش این خواننده در عرصه موسیقی است که همچنان جزو رکوردداران فروش آلبوم های موسیقی پاپ بعد از انقلاب محسوب می‌شود.

نازبانو، نرگس، رفیق روز تنهایی، ستاره پوش، یه ماجرای دیگه، کاری نمی کنی، عاشقت می شم، احساس مجنون، لحظه های عاشقی و قطعه «غروب سرخ » که چندی پیش به سفارش مرکز موسیقی و سرود سازمان صدا و سیما به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر تولید شد از جمله تک آهنگ‌های این خواننده موسیقی پاپ است.

این خواننده موسیقی در تازه ترین کنسرت خود که ۲۶ دی ماه سال ۹۲ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شد منتخبی از آلبوم های «بی خوابی»، «غزلک» را برای مخاطبان اجرا کرد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر