jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۰۸۳۷۹   ۲۵ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۷:۱۸

بی احتیاطی و توقف خودروسواری پراید روی پل، برخورد دو خودرو دیگر با این وسیله نقلیه و همچنین مصدومیت یکی از رانندگان را به دنبال داشت.

تصادف شدید 3 خودرو یک مصدوم داشت + عکس

ستاد فرماندهی آتش‌نشانی ساعت 22:50 دقیقه شب گذشته با دریافت خبر وقوع این حادثه بلافاصله آتش نشانان ایستگاه27 را به محل حادثه در بلوار آیت الله کاشانی، روی پل شهید باکری اعزام کرد.

بنا به اظهار فرمانده آتش نشانان اعزامی، توقف روی پل باعث برخورد دو دستگاه خودرو با یکدیگرو همچنین تصادف با این خودروی پراید شد که براثر آن راننده پراید در داخل خودروی خود گرفتار شد.

ایرج جعفری افزود: آتش نشانان به محض حضور در محل حادثه با قرار دادن علائم هشدار دهنده از بروز حوادث احتمالی دیگر و نیز ادامه نشت بنزین از خودرو جلوگیری کردند.

این فرمانده آتش نشانی با بیان این که بررسی بیشتر در این خصوص از سوی پلیس راهور درحال انجام است، گفت: راننده 25 ساله خودرو سواری که براثر این حادثه از قسمت پا دچار شکستگی شده بود با کمک آتش نشانان از درون خودرو خارج و جهت انتقال به مرکز درمانی تحویل عوامل اورژانس شد.

(پایگاه خبری 125)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
sadeg
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۶
مرحبا به خودرو های ملی , آفرین این تصاویر بهترین تبلیغ جهت فروش جهانی خودروها می باشند .
حتما در سایت فروش قرار بدین . حرف نداره
۰
۰

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر