jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۰۶۲   ۰۷ ارديبهشت ۱۳۸۱  |  ۲۲:۰۰

وزیر اطلاعات گفت : هیچ گونه نگرانی امنیتی نسبت به آینده کشور نداریم حجت الاسلام والمسلمین علی یونسی روز گذشته در جمع علما و روحانیون گلستان در حوزه علمیه امام خمینی(ره) گرگان افزود: امنیت ممتاز حاکم بر جامعه

محصول تسلط کامل و اشراف بودن دستگاه های مسوول در کشور است وی گفت : سازمان های دخیل در حفظ امنیت ملی ، بر کارشان مسلط هستند و هرگونه فتنه و تحرک ضدامنیتی را از قبل شناسایی و در نطفه خفه می کنند وی با بیان این که این وضعیت بدین معنا نیست که فتنه ای وجود ندارد، افزود: دشمن در هر کاری که انجام دهد، مایوس خواهد شد؛ چرا که نظام اسلامی از اقتدار مردمی برخوردار است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

خبرگزاری بلومبرگ خبر داده‌است مقامات آمریکایی پیش‌ نویس قطعنامه‌ای را تهیه کرده‌اند که هدف آن انتقاد از ایران به دلیل افزایش فعالیت‌های هسته‌ای است و از ایران می‌خواهد به طور کامل با بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی‌اتمی همکاری کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر