jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۸۰۲۶۳۷ ۰۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۲۳:۱۵

عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان گفت : محمد جواد ظریف ، وزیر امور خارجه کشورمان و جان کری ، وزیر امور خارجه آمریکا روز شنبه در ژنو دیدار خواهند کرد.

ظریف و کری شنبه در ژنو دیدار می کنند

به گزارش مهر، سید عباس عراقچی ، عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان گفت : محمد جواد ظریف ، وزیر امور خارجه کشورمان و جان کری ، وزیر امور خارجه آمریکا روز شنبه در ژنو دیدار خواهند کرد.

پنجمین دوز مذاکرات هسته ای ایران و کشورهای ۱+۵ برای نگارش متن توافق نهایی از صبح امروز در وین آغاز شده است .

سید عباس عراقچی و مجید تخت روانچی ، معاونان وزیر امور خارجه کشورمان از صبح امروز دو دور مذاکره به منظور نگارش متن با هلگا اشمید معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا داشتند.

همچنین مذاکرات کارشناسی به ریاست حمید بعیدی نژاد نیز در وین برگزار شد.

پیش از این عراقچی از حضور نمایندگان کشورهای 1+5 در روز پنجشنبه در وین خبر داده بود . تیم مذاکره کننده آمریکا بر همین اساس امروز وارد وین شده است و معاونان وزرای خارجه ایران و آمریکا فردا در وین دیدار خواهند کرد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر