jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۰۲۳۲۷   ۰۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۱۷

جام جم ورزشی: پیام صادقیان پس از پشت سر گذاشتن یک فصل بسیار تلخ و پر از حاشیه می خواهد فوتبال خود را در خارج از کشور ادامه بدهد.

پیام صادقیان در لیگ دسته دو پرتغال

به گزارش جام جم ورزشی ، شنیده می شود پیام صادقیان قرار است از طریق یک ایجنت رسمی به لیگ دسته دو پرتغال برود. او امیدوار است با کنار گذاشتن حاشیه ها و قرار گرفتن در یک فضای جدید به روزهای خوب خودش برگردد. صادقیان که از سوی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس کنار گذاشته شد اگر نتواند به پرتغال برود قطعا مقصد بعدی اش ذوب آهن خواهد بود. اگر صادقیان راهی پرتغال شود پس از حقیقی دومین ایرانی لیگ پرتغال خواهد بود.

صادقیان یکی از پرحاشیه ترین بازیکنان پرسپولیس بود که بارها دردسرسازی کرد اما هر بار با او مماشات می شد اما در نهایت برانکو او را با نظر مستقیم کریم باقری از پرسپولیس اخراج کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها