jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۲۳۲۰   ۰۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۲

جام جم ورزشی: زلاتان ابراهیموویچ غرور خاصی دارد. او با این غرور خود گاهی اوقات ستاره هایی مانند دیوید بکام را نمی شناسد.

وقتی زلاتان ، دیوید بکام را نمی شناسد!

به گزارش جام جم ورزشی ، به تازگی دیوید لاگرکرانتز نویسنده سوئدی که در نگارش کتاب "من زلاتان هستم" به این ستاره سوئدی کمک کرده خاطره جالبی از زمان نگارش این کتاب نقل کرده است. وی می گوید : "زلاتان ابراهیموویچ حتی در اوج فوتبال دیوید بکام اعتقادی به او نداشت و علاقه ای هم نداشت درباره او بداند. " وی افزود:" یک بار در زمان نگارش کتاب "من زلاتان هستم" به ابراهیموویچ هشدار دادم مبادا کتابش مثل کتاب زندگی نامه دیوید بکام کسل کننده شود. او نیز پاسخ داد بکام کیه؟ من اصلا او را نمی شناسم!"

البته بکام و زلاتان مدتی بعد در پاری سن ژرمن با هم همبازی شدند و اتفاق رابطه خیلی خوبی با هم داشتند که این دوستی هنوز ادامه دارد.

بکام در سال 2013 با پیراهن پاری سن ژرمن با فوتبال خداحافظی کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر