jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۹۸۴۷۹   ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۱

جام جم ورزشی: یک بازیکن ونزوئلایی در حالی که در یک مصاحبه زنده تلویزیونی شرکت کرده بود از یک هوادار کتک خورد.

کتک زدن بازیکن جلوی دوربین تلویزیون +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، چیلو اوکانتا،‌بازیکن جوان تیم کارابوبو 2 روز قبل هنگامی که مسابقه تیمش با آراگوا با تساوی بدون گل پایان یافت، به خواست گزارشگر تلویزیون ونزوئلا در کنار زمین در مصاحبه شرکت کرد.

او در حالیکه در حال پاسخ‌گویی به سئوال گزارشگر برنامه بود، از ناحیه کمر با ضربه پا، مورد حمله طرفدار تیم مقابل قرار گرفت و نقش بر زمین شد.

در پی وقوع این اتفاق باشگاه کارابوبو اعلام کرد مصدومیت پیش آمده برای اوکانتا جدی نیست و قادر است همچنان بازی کند.

در این ارتباط نیروهای امنیتی اقدام به دستگیری هوادار خاطی کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها