jamejamonline
سیاسی رهبری کد خبر: ۷۹۵۳۲۶ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۷:۳۴

اینفوگرافیک فرمان ۸ ماده ای مبارزه با مفاسد اقتصادی

با «دزد دزد» گفتن، دزد از دزدی دست برنمی‌دارد

۱

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ نشر و آثار حضرت آیت الله خامنه ای در اینفوگرافیکی، به مرور فرمان ۸ ماده ای رهبر انقلاب پرداخت.

با «دزد دزد» گفتن، دزد از دزدی دست برنمی‌دارد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ نشر و آثار حضرت آیت الله خامنه ای،«حرف زدن درباره‌ی فساد فایده‌ای ندارد. با دزد دزد گفتن، دزد از دزدی دست بر نمی‌دارد.» این عبارت مربوط به بیانات رهبر انقلاب در دیدار با کارگران در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۹ است. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیش از این نیز بارها با اشاره به فرمان هشت ماده‌ای مبارزه با مفاسد اقتصادی که در سال ۱۳۸۰ به سران قوا ابلاغ شده است، از مسئولین اقدام عملی در این زمینه را مطالبه کرده‌اند. در این اینفوگرافیک سرفصل‌های این فرمان هشت ماده‌ای مرور شده است.

http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/29617/C/13940215_0129617.jpg
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
سام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۷
با سلام برای اجرای فرمان 8 ماده ای باید مسئولینی كه دلیل موجه برای اجرا نكردن آن در 14 سال گذشته را ندارند سریعا از پست خود بركنار شوند و فرد صالح و قاطع جایگزین شود
۰
۰

یادداشت

بیشتر
«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر